Але в портфоліо повинні бути роботи не з туторіали, а власні робочі проекти. Створіть програму / додаток, яке буде приносити практичну користь. Важливо, щоб проект був добре задокументований, мав чітку структуру коду. Ну і, звичайно, ви повинні бути в змозі пояснити, як що працює і чому ви прийняли саме таке рішення.

Але для кандидата спроба здивувати мене виявилася невдалою. П’ятниця, зустріч о 18.00, оскільки раніше кандидат не міг приїхати в офіс (так, були й такі часи, зараз не уявляю, як ми жили без онлайн-інтерв’ю). Перші 20 хвилин спілкування з кандидатом не надто вдалися — я розуміла, що він не підходить нам ні за culture fit (відповідність корпоративній культурі — прим. ред.), ні по soft skills.

питання на співбесіді програміст

У ES з’явилися такі речі, як async \ await, стрілочні функції, оператор розширення, структура класів і т.д. На вирішення цього завдання здобувачеві дали три години, після чого він повинен був презентувати створене рішення своїм потенційним колегам на звичайній дошці. Після цього протягом двох годин вони критикували рішення, члени команди думали про те, як зробити його краще. В кінці шостої години співбесіди сам Мемон зміг поставити запитання потенційним колегам. Так склалося, що я не часто міняв роботу і не мав великого досвіду проходження співбесід. Зате у мене був великий досвід проведення технічних інтерв’ю (тут і далі синонім співбесіди).

Глава української держави провів паралель з біблійною історією битви Давида і Голіафа та зазначив, що в Києва «поки немає пращі… І ще при цьому зарплатня мінімальна, або штрафні санкції. Повне керівництво для побудови кар’єри в IT-бізнесі, хоч для програмістів-розробників, хоч для менеджерів і керівників. Від тонкощів проходження співбесіди до практичних аспектів керування IT-компанією.

Як не треба розповідати про свої недоліки на співбесіді

Тобто перший елемент стає останнім, а останній — першим. Перед співбесідою він радить пропрацювати слабкі сторони саме розмовної англійської, бо коли ви пишете в чаті й коли розмовляєте — це зовсім різні речі. В EPAM перед кінцевим рішенням до уваги беруть відповідність технічного досвіду посаді, людські якості, рівень очікуваного доходу. Якщо резюме відповідає вимогам — кандидата запрошують до офісу, а якщо ні… Самі розумієте. Як змінював ваш світогляд з кожним роком роботи в IT-сфері?

Знайшли помилку в тексті – виділіть її та натисніть Ctrl+Enter. Додатково можна вправлятися націй добірці із 30 питань . Дуже мало практичних запитань і повно сумнівної теорії, яку задрочують аби посамостверджуватись. Кожна ОС має власний ABI, який компілятор С++ має підтримувати, якщо він підтримує цю платформу. Навіть в Python коли виникає необхідність щось прискорити то переписують пакет на C/C++. Опишіть призначення execution policy для паралельних алгоритмів.

Питання 15: Чи можете Лі Ви Встановити Максимальна Час Виконання в скрипт PHP?

У вас ніколи не було ситуації що співбесіда перестає мати сенс вже після 2-4 питань? Записуйте питання які привели до дострокового закінчення зустрічі. Нижче наведу короткий перелік таких питань, накопичених особистим досвідом. Деякі компанії стали практикувати прийом тестового завдання виполненногосоіскателем в рамках співбесіди в сторонніх фірмах.

питання на співбесіді програміст

Це був «засланий козачок», замаскований під ідеального кандидата? Компанії-гіганти один такий огріх в кадровій політиці можуть компенсувати, а стартап на умів втрата 1-2 проектів може просто погубити. Найпоширеніший приклад працевлаштування, коли кандидату на IT-вакансію пропонують вирішити задачу з багатьма числовими значеннями. Насправді від здобувачів не чекають математичного рішення, до якого звертаються більше 60% програмістів.

Будь-яке завдання на написання коду, щоб перевірити вміння проєктувати інтерфейси та дотримуватися принципів SOLID, DRY, KISS. Назвіть породжувальні, структурні та поведінкові патерни програмування та наведіть приклади їх використання. На темі захоплень Олександр на своїх співбесідах не зупиняється, але може використати це для налагодження контакту з людьми. Якщо немає явних «ні», то ми схильні брати людину на випробувальний термін і дивитися уже в процесі», — зазначив Вадим Гаркуша. Отже, комбінуйте розповідь про свої захоплення з розповіддю про досвід. І обережно з приховуванням чи прикрашанням чогось — професійний рекрутер це помітить.

Наприклад, є список N + 1 цілих чисел від 1 до N. Одне число точно дублюється, однак можливо, що чисел-дублерів більше — наприклад, 3,1,1,3, але може бути і 3,1,2,2 . З назви вакансії «старший / провідний php-розробник» можна здогадатися лише про те, що належить розробляти на php.

Питання 8: Як Ви будете Використовувати Метод ‘Final’?

MS додали підтримку технології у свої компілятори, але інші виробники це зробили теж. І можна з якогось Delphi використовувати компоненти написані на VC++, VB чи Intel Fortran. Ви знаєте, може я і живу в своєму інформаційному просторі, але ще постійно цікавлюся тим, що відбувається в ІТ. Детально описати дизайн програмного компонента, наприклад, системи голосування — врахувати при цьому високе навантаження і зробити його розширюваним і відмовостійким.

Яку конфігурацію програмної частини Ви б склали для проекту (Операційна система, мови програмування, база даних, фреймворки або сторонні розробки)? Так чи інакше, швидше за все дійшовши до цього місця назву ви вже бачили. Але я розповім чому назва важливо для розробника. Іноді ще можуть проводити додаткове інтерв’ю перед відправлянням оферу, щоб відповісти на всі питання, які в кандидата з’явилися після попередніх етапів відбору. Усі розглянуті вище структури — лінійні, проте насправді уявити всю інформацію в такий спосіб неможливо, і тут допомагає така структура даних, як дерево. Назвіть одну позитивну причину, що пояснює, чому ви вирішили піти з роботи і рухатися далі.

Порада № 1: виконайте домашню роботу

А потім плавно перейдіть до розповіді про те, який вклад ви можете внести в компанію, обійнявши посаду, на яку ви претендуєте. Ваша розповідь не повинна повторювати опис вашого резюме. Ваше перше представлення створює у інтерв’юера і перше враження про вас, і від вас залежить в кращу або в гіршу сторону. Не забувайте, що у вас “не буде другого шансу справити перше враження”. Меседж брокер — той же web бекенд (якщо грубо).

питання на співбесіді програміст

Шукайте ви роботу зараз або шукали раніше, у вас точно були ці періоди. Багато страхів, емоцій, бажань, надій і дилем. Подобається вам чи ні, але вам потрібно звернути увагу на деякі проблеми і бути готовими до пошуку роботи. При цьому ніяких додаткових деталей або уточнень здобувачеві не надали — була повна свобода вибору підходів і конкретних способів реалізації. Одним з найпопулярніших відповідей в обговоренні на Quora стала розповідь інженера LinkedIn Лео Половця про його улюблених завданнях на співбесіді. За його словами, найбільше йому подобаються ті з них, які мають на увазі різні шляхи вирішення, на кожному з яких зустрічаються свої складності.

Поінформованість про справи компанії стане додатковим балом в уявному рейтингу фахівця з наймання. Передрук матеріалів dev.ua можливий лише за Вакансії компанії WizardsDev письмової згоди редакції. Ми відправимо вам лист з посиланням для підтвердження. Ці речі працюють тільки для споживання (імпорту) функцій.

Діана Рижкова, кар’єрна консультантка і рекрутерка з пошуку Middle-фахівців та топменеджменту

Я отримала багато позитивних відгуків про свою роботу від керівника і досі продовжую спілкуватися зі своїми колегами. Працював над якістю професійних соціальних контактів та намагався публічно шерити якісь шматки роботи, фрилансу, сайд проєктів. Хтось з лідерів думок у моїй сфері відмітив мої пости, і зі мною зв’язалась компанія яка спеціалізується на пошуку топових спеціалістів для стартапів. Реалізація стрінга без small buffer optimization або підтримки кастомних алокаторів теж буде абсолютно коректною — просто не дуже ефективною в більшості сценаріїв. Більше того — .NET та PowerShell якраз усю свою магію на основі цих механізмів і роблять. А набор різних компонентів просто велетенський — як UI елементи, так і фрагменти бізнес-логіки, розподілені системи повідомлень і таке інше.

Висновок: рада інтерв’юеру від розробника

У свою чергу Андрій, Senior Technical Lead в Innovecs, зауважив, що багато кандидатів зрізаються вже на коротких 15-хвилинних тестах — найелементарніших до написання простого коду. Для того, щоб отримати актуальну інформацію про умови навчання, https://wizardsdev.com/ ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв’яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання. У листуванні, де рекрутерка із чоловіком напередодні узгоджували час співбесіди, вона спитала у чоловіка, як у нього з російською мовою.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *